Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2021

Merchandiser Φαρμακείου

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP, αναζητά για εταιρεία πελάτη, μεγάλη φαρμακοβιομηχανία:

                                                         Merchandiser Φαρμακείου (για project 2-3 εβδομάδων)
                                                                                                   (HR 333)

ΡΟΛΟΣ: Ο νέος συνεργάτης θα πραγματοποιεί επισκέψεις σε φαρμακεία για την τοποθέτηση διαφημιστικού υλικού εντός του φαρμακείου για λογαριασμό μεγάλης φαρμακοβιομηχανίας.

Καθήκοντα:
• Τήρηση της καλής εικόνας των προϊόντων στο δίκτυο φαρμακείων εντός και εκτός Αττικής
• Παρακολούθηση ανταγωνισμού
• Λήψη φωτογραφιών και σχετικό reporting.

Απαραίτητα προσόντα:
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον χώρο (επιθυμητή)
• Διαθεσιμότητα για αυθημερόν ταξίδια στην επαρχία (περιοχές: Βοιωτία, Φθιώτιδα, Εύβοια και Πελοπόννησο)
• Καλή γνώση αγγλικών και εξοικείωση με Η/Υ
• Επαγγελματική εικόνα και προσέγγιση
• Θετική διάθεση και επικοινωνιακή ευχέρεια
• Αντοχή στην πίεση και διαχείριση χρόνου
• Πελατοκεντρική αντίληψη
• Έμφαση στο ποιοτικό αποτέλεσμα
• Δίπλωμα β κατηγορίας

Παροχές:
• Ικανοποιητικές αποδοχές
• Εταιρικό αυτοκίνητο, tablet
• Κάλυψη εξόδων κίνησης

Οι ενδιαφερόμενοι-ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους.