Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/06/2023

Receptionist/Υπάλληλος Υποδοχής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ | ΕΥΒΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, όμιλο ξενοδοχείων με μονάδες σε όλη την Ελλάδα, αναζητά στην Εύβοια ένα (1) άτομο, για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης:

• Υποδοχή και εξυπηρέτηση των πελατών καθώς και οργάνωση της αναχώρησής τους
• Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και email
• Διαχείριση ζητήσεων και κρατήσεων
• Έλεγχος επερχόμενων αφίξεων (room check)
• Ενημέρωση και συνεχή παρακολούθηση των καθημερινών αφίξεων/αναχωρήσεων
• Καθημερινή ενημέρωση εγγράφων (housekeeping records κτλ)
• Συντονισμός τμημάτων για την πραγματοποίηση καθημερινού προγράμματος