Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Εργάτης Παραγωγής / Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιομηχανία παραγωγής απορρυπαντικών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης αναζητά να προσλάβει Εργάτη Παραγωγής / Συσκευασίας για μόνιμη και σταθερή εργασία.

Ο κάτοχος της θέσης θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:

  • Τον χειρισμό και τη καθαριότητα των μηχανών παραγωγής και συσκευασίας.
  • Την τήρηση των κανόνων υγείας και ασφάλειας στον χώρο εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα εργασίας σε 2 βάρδιες
  • Ικανότητα εκτέλεσης χειρωνακτικών εργασιών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε βιομηχανικό παραγωγικό περιβάλλον
  • Υπευθυνότητα, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Καθαρές μηνιαίες αποδοχές 900-1000 € αναλόγως προσόντων
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • 5νθήμερη εργασία
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα παραπάνω προσόντα καλούνται να αποστείλουν άμεσα το βιογραφικό τους σημείωμα ή να καλέσουν στο 2310-751223.

Όλες οι αιτήσεις αντιμετωπίζονται με εχεμύθεια και επαγγελματισμό.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.