Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/4/2024

Υπάλληλος διεύθυνσης λειτουργικού κινδύνου δανείων και καρτών

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης.

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης συστημικής τράπεζας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Παρακολούθηση και έλεγχος των συναλλαγών των καρτών
  • Υποστήριξη εργασιών αναφορικά με τη διαχείριση αμφισβητήσεων συναλλαγών
  • Επικοινωνία με πελάτες για επιβεβαίωση συναλλαγών
  • Καταχώρηση & ενημέρωση των σχετικών ηλεκτρονικών αρχείων & συστημάτων
  • Τήρηση φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση διαχείρισης αμφισβητήσεων ή/και έλεγχος συναλλαγών καρτών θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση MS-Office και ειδικότερα Excel
  • Ικανότητες επικοινωνίας, προγραμματισμού και τήρησης προθεσμιών
  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, έμφαση στην λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερό πρωινό ωράριο εργασίας
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.