Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Digital Payments Back Office

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η OPTIMAL, εκ μέρους πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά δυναμικούς επαγγελματίες για την εξυπηρέτηση πελατών στον τομέα της τραπεζικής τεχνολογίας.

Η εργασία αφορά πενθήμερη, πλήρη απασχόληση με κυλιόμενες βάρδιες εντός 24ώρου.

Αρμοδιότητες:
  • Επικοινωνία με τους πελάτες μέσω email ή τηλεφώνου
  • Παροχή εξειδικευμένης υποστήριξης για τις τραπεζικές υπηρεσίες
  • Επίλυση προβλημάτων και αποκατάσταση προκλήσεων που μπορεί να αντιμετωπίζουν οι πελάτες
  • Καταγραφή και τεκμηρίωση των αιτημάτων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση των τραπεζικών εφαρμογών
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαχείρισης δύσκολων καταστάσεων
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Διεξοδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης νέων υπαλλήλων
  • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.