Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/3/2024

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών / Ταμείο σε Convenience Store - Cafe - Νέα Σμύρνη

Εστίαση

Πόλη ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Trenkwalder για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της Convenience Store - Cafe στη Νέα Σμύρνη αναζητά:

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών / Ταμείο σε Convenience Store - Cafe στη Νέα Σμύρνη

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών με χαμόγελο και ευγένεια
  • Λειτουργία ταμείου και διαχείριση συναλλαγών
  • Ανατροφοδότηση ραφιών και έλεγχος αποθέματος
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και καταχώρηση τιμολογίων
  • Δημιουργία παραγγελιών προς τους προμηθευτές
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της οργάνωσης του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Κατά προτίμηση διαμονή στις γύρω περιοχές

Παροχές

  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικός μισθός, 8ωρη/6ήμερη εργασία