Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/11/2021

Εργάτης Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρεία «ΛΑΒΔΑΣ Α.Ε. ΖΑΧΑΡΩΔΗ» με δ.τ. «PALLAS», στα πλαίσια ανάπτυξής της ζητά για το εργοστάσιό (κέντρο διανομής) της στα Άνω Λιόσια Αττικής:

Εργάτη Αποθήκης

Καθήκοντα:

  • Συλλογή και προετοιμασία/ εκτέλεση παραγγελιών στο χώρο της Αποθήκης του Εργοστασίου (Picking, συσκευασία, παλετοποίηση)
  • Λοιπές εργασίες αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ ιδανικού υποψηφίου:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση και κατά προτίμηση σε μηχανογραφημένη αποθήκη
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο εργασίας (βάρδιες)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επαγγελματικό δίπλωμα Γ’ κατηγορίας

Παροχές

Προσφέρονται:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης και σταθερή απασχόληση
  • Πακέτο σταθερών μηνιαίων αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη