Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/9/2017

Υπάλληλος σε κατάστημα pet shop (Δυτική Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από κατάστημα Pet Shop στη Δυτική Θεσσαλονίκη ζητείται άτομο για τη θέση: Υπάλληλος Καταστήματος.

Αρμοδιότητες
Πωλήσεις και εξυπηρέτηση πελατών, λειτουργία ταμείου, τακτοποίηση εμπορευμάτων, καθαριότητα και υγιεινή καταστήματος

Ωράριο
20 ώρες την εβδομάδα - Μερική απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

Αν είσαι έως 30 ετών, εμφανίσιμος-ή, με ευχάριστη προσωπικότητα, είσαι ευγενικός-ή, ειλικρινής-ή, υπεύθυνος-ή, εύστροφος-ή, με θετική διάθεση και αγαπάς τα ζώα και είσαι απόφοιτος-ή λυκείου , χρήστης Η/Υ με δίπλωμα οδήγησης αυτοκίνητου και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες) , έχεις ευχέρεια στις πωλήσεις και ικανοποιείσαι με αυτές , θα περιμένουμε βιογραφικό σου με πρόσφατη φωτογραφία.

Τυχόν προϋπηρεσία θα ληφθει υπόψη. Κατά προτίμηση άτομα από Δυτική Θεσσαλονίκη.