Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/10/2020

Τεχνικός Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H TECHNOMATIC GROUP IKE, εμπορική εταιρία αυτοματισμών πεπιεσμένου αέρα-λαδιού υψηλής πίεσης & αεροσυμπιεστών, ζητά να προσλάβει στο υποκατάστημα της στην Αθήνα (περιοχή Βοτανικού), άτομο για τη θέση του Tεχνικού Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες :

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκπόνηση και διαχείριση προσφορών
  • Συνεχής επικοινωνία και αναφορά στη Διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολογίας ή αυτοματισμού
  • Γνώσεις και προϋπηρεσία πάνω στο βιομηχανικό εξοπλισμό
  • Ικανότητες ανάπτυξης και επίτευξης στόχων
  • Δυναμική προσωπικότητα με επικοινωνιακά και εξωστρεφή χαρακτηριστικά
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου Β κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα ανέλιξης σε μια εταιρία με νεανική δομή και ταχείς ρυθμούς ανάπτυξης