Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Εργάτης Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΠΑΤΑ, ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητάς εργασία ως Εργάτης Αποθήκης σε μία από τις πιο γνωστές εταιρείες με καταστήματα επίπλων στην περιοχή του Αεροδρομίου; Ενδιαφέρεσαι για άμεση απασχόληση με πρωινό ωράριο;

Αν 'ναι', τότε μη διστάσεις να κάνεις την αίτηση σου!

Ως Εργάτης Αποθήκης οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Μεταφορά και τακτοποιήση προιόντων
  • Διαλογή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Χρήση ελληνικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)

Παροχές

Για την θέση του Εργάτη Αποθήκης η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και κάρτα για τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Εργάτη Αποθήκης στα Σπάτα, Αεροδρόμιο μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο +30 6942980190 και μπορείς να ζητήσεις την Κωνσταντίνα Μαμάη.
#bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Please note that for transparency and equity reasons, only those applications made online via our site will be assessed. After the screening of all the CVs received, we will only contact the candidates who meet the requirements of the job to arrange an interview. ​ All applications are considered strictly confidential.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.