Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Αποθηκάριος (picker)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ε, που δραστηριοποιείται σε όλη την Ελλάδα, στον κλάδο των προϊόντων σπιτιού με τα καταστήματα PORCELANA, ζητά υπάλληλο για την κεντρική της αποθήκη, στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
  • Picking και προετοιμασία παραγγελιών
  • Οργάνωση αποθήκης
  • Καθαριότητα χώρου
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Καταγραφή προϊόντων και κωδικοποίηση τους, εφαρμόζοντας τις διαδικασίες που ορίζει η εταιρεία.
  • Παραλαβές εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού ηλεκτρικού και μηχανοκίνητου κλαρκ
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα και τήρηση διαδικασιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης εντός του οργανισμού
  • Σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.