Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Ηλεκτρολόγος - Τεχνικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ | ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία Βίγλια ΑΒΕΕ αναζητά ηλεκτρολόγο - τεχνικό με βασικές γνώσεις μηχανικής και συντήρησης μηχανών, καθώς και με ηλεκτρολογικές γνώσεις και θέληση να εργασθεί και να εκπαιδευτεί περαιτέρω για την κάλυψη της παρακάτω θέσης.

Περιγραφή Θέσης:
  • Χειρισμός, ρυθμίσεις και διορθώσεις των μηχανών παραγωγής
  • Προγραμματισμός τακτικής και προληπτικής συντήρησης μηχανών παραγωγής
  • Αποκατάσταση έκτακτων βλαβών
  • Τήρηση των διαδικασιών με σκοπό την εύρυθμη λειτουργία της γραμμής παραγωγής
  • Προτάσεις μέτρων βελτίωσης της παραγωγικής διαδικασίας
  • Σχεδιασμός και εκτέλεση των απαραίτητων διαδικασιών για την απαιτούμενη ανάπτυξη της παραγωγής
  • Επιδιορθώσεις μοτέρ, αντλιών, συγκολλήσεις,
  • Τεχνική υποστήριξη στην επέκταση σε νέες γραμμές παραγωγής και συσκευασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις ηλεκτροκόλλησης
  • Γνώσεις σε στήσιμο ηλ. πινάκων
  • Γνώσεις αυτοματισμών και συστημάτων
  • Προηγούμενη εμπειρία ως συντηρητής / τεχνικός / ηλεκτρολόγος
  • Ικανότητα οργάνωσης και αυτόνομης εργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, δυναμικό περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση
  • Επικοινωνήστε μαζί μας και τηλεφωνικά στο: 2371200662

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.