Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΚΤΗ ΕΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels & Resorts
στη Σιθωνία Χαλκιδικής

επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2024

Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφων

Καθήκοντα:
  • Συντονισμός και επίβλεψη της οργάνωσης των καθημερινών καθηκόντων σύμφωνα με τις οδηγίες της προϊσταμένης ορόφων
  • Επίβλεψη καθαριότητας δωματίων και κοινόχρηστων χώρων
  • Διασφάλιση ότι όλες οι διαδικασίες και οι μέθοδοι καθαρισμού γίνονται σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας
  • Έλεγχος για βλάβες ή φθορές στα δωμάτια και στους κοινόχρηστους χώρους, και δρομολόγηση εργασιών προς διόρθωσή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ετών σε ανάλογη θέση, ιδανικά σε ξενοδοχείο αστέρων
  • Γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικός χαρακτήρας, επιμελής
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και διοίκησης
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Παροχές

  • Διαμονή
  • Διατροφή πλήρης
  • Ευκαιρίες για επιπλέον εκπαίδευση και κατάρτιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Υπηρεσία μεταφοράς στο χώρο εργασίας (για τις κοντινές περιοχές)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.