Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Προϊστάμενος / Επόπτης

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Αναζητούμε Προϊστάμενο / Επόπτη για αλυσίδα με σημεία πώλησης (περίπτερα και mini market).

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Θα είναι υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργεία των σημείων πώλησης της εταιρείας.

Θα είναι επίσης υπεύθυνος για την την διαχείριση και επίλυση ζητημάτων στα σημεία πώλησης και θα  ενεργεί ως σύνδεσμος μεταξύ των υπαλλήλων και της διοίκησης της εταιρείας
Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να είναι ικανό άτομο, που θα μπορεί να καθοδηγήσει, να εκπαιδεύσει και να παρακινήσει τους υπαλλήλους.

Θα πρέπει να έχει καλή γνώση των διαδικασιών λειτουργείας των σημείων πώλησης, που πρέπει να φροντίζει τηρούνται και να είναι προσηλωμένος στους στόχους της εταιρείας, εστιάζοντας στα αποτελέσματα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε θέση προϊσταμένου/επόπτη ή σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση του κλάδου της μικρής λιανική.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου.
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel).

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.