Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Graphic Designer

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ - ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η WABI Beauty είναι η νούμερο 1 ελληνική εταιρεία προϊόντων μακιγιάζ και καλλυντικών με έδρα την Αθήνα, η οποία έχει καταφέρει να δημιουργήσει πάνω από 600 νέες φόρμουλες για τα προϊόντα της τα τελευταία 3 χρόνια. Το εργοστάσιο της WABI Beauty είναι εξοπλισμένο με τις πιο σύγχρονες τεχνολογίες και μηχανήματα παραγωγής, ενώ όλα τα προϊόντα της υπόκεινται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας και ασφάλειας, επιτυγχάνοντας πιστοποιήσεις ποιότητας όπως το ISO 22716. Η WABI Beauty παράγει το 100% των προϊόντων της στις εγκαταστάσεις παραγωγής της.

Στα πλαίσια ενίσχυσης του ανθρώπινου δυναμικού της αναζητά, Graphic Designer.

Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός διαφημιστικού υλικού (έντυπου και social)
  • Σχεδιασμός συσκευασίας
  • Επεξεργασία φωτογραφιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Kαλές γνώσεις Adobe photoshop, illustrator, Corel
Επιπλέον προσόντα που θα εκτιμηθούν:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις δημιουργίας & επεξεργασίας video
  • Γνώσεις φωτογραφίας
  • Γνώσεις άλλων σχεδιαστικών προγραμμάτων

Παροχές

  • Oλοκληρωμένο πακέτο αποδοχών βάση προσόντων
  • Πλήρες ωράριο
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον