Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρία που ηγείται στον κλάδο των Τουριστικών ειδών, αναζητά έμπειρους Πωλητές / Πωλήτριες
για τη στελέχωση των δύο καταστημάτων της (Concept Stores), στην περιοχή της Πλάκας.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Πωλήσεις των προϊόντων της επιχείρησης
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συνεργασία για την επίτευξη των στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • 3ετής εμπειρία στις πωλήσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο των Τουριστικών ειδών
  • Γνώση Αγγλικών
  • Η γνώση Ισπανικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και διάκρισης
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.