Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/02/2024

Πωλητής / Πωλήτρια THE MALL - ΜΑΡΟΥΣΙ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ - THE MALL | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία μας, Bodytalk (Bdtk) αναζητεί να προσλάβει πωλητές/ πωλήτριες για τo καταστήματά της THE MALL στο Μαρούσι.

Τύπος απασχόλησης:  Μερική

Κύριες Αρμοδιότητες :
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια και προβολών εμπορεύματος
  • Συνεχής ενημέρωση για τα προϊόντα και τις προσφορές μας
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Εφαρμογή Εταιρικών Πολιτικών.
  • Εστίαση στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος εντός συγκεκριμένων χρονικών ορίων.
  • Brand Ambassador της Bodytalk.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Το χαμόγελο σου.
  • Η θετική σου διάθεση στην εξυπηρέτησή των πελατών.
  • Το πάθος σου για τη μόδα το αθλητισμό είναι για εμάς τα πιο σημαντικά στοιχεία.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Καλή γνώση Η/Υ.

Αν θεωρείς ότι διαθέτεις τα παραπάνω σε περιμένουμε να ξεδιπλώσεις το ταλέντο σου στην επικοινωνία και στις πωλήσεις μαζί μας.

Εφόσον επιθυμείς να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας και να ξεκινήσεις την καριέρα σου στο χώρο της λιανικής, στείλε μας το βιογραφικό σου.