Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ - ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η WABI Beauty είναι η νούμερο 1 ελληνική εταιρεία προϊόντων μακιγιάζ και καλλυντικών με έδρα την Αθήνα, η οποία έχει καταφέρει να δημιουργήσει πάνω από 600 νέες φόρμουλες για τα προϊόντα της τα τελευταία 3 χρόνια. Το εργοστάσιο της WABI Beauty είναι εξοπλισμένο με τις πιο σύγχρονες τεχνολογίες και μηχανήματα παραγωγής, ενώ όλα τα προϊόντα της υπόκεινται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας και ασφάλειας, επιτυγχάνοντας πιστοποιήσεις ποιότητας όπως το ISO 22716. Η WABI Beauty παράγει το 100% των προϊόντων της στις εγκαταστάσεις παραγωγής της.

Στα πλαίσια ενίσχυσης του ανθρώπινου δυναμικού της αναζητά αποθηκάριο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και έλεγχος παραλαβής των προϊόντων.
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος αποθεμάτων.
  • Διαχείριση και προετοιμασία παραγγελιών ανά κατάστημα.
  • Διαχείριση παραγγελιών eshop (επεξεργασία / έλεγχος / προετοιμασία εκτέλεσης / αποστολή)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε διαδικασίες logistics (συλλογή και συσκευασία παραγγελιών, παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων κ.λπ.)
  • Απαραίτητη η καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office κτλπ).
  • Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών.
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες.
  • Συνεργάσιμος με ομαδικό πνεύμα.
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης και γρήγορους ρυθμούς εργασίας.

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.