Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/4/2017

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία αυτοματισμών πλοίων με έδρα στον Πειραιά, ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου.

Κύρια καθήκοντα

  • Άνοιγμα νέων καρτελών πελατών και προμηθευτών
  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών και προμηθευτών
  • Έκδοση, έλεγχος και καταχώριση παραστατικών
  • Παρακολούθηση εσόδων και εξόδων
  • Επικοινωνία με εξωτερικό λογιστήριο

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/ η ΤΕΙ/ ΑΕΙ (κατεύθυνση Οικονομικής/ Λογιστικής)
  • Τουλάχιστον τρία (3) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office
  • Απαραίτητη η γνώση συστήματος ERP (ιδανικά softone)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, με έμφαση στην λεπτομέρεια και διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση