Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/05/2024

Υπάλληλος Πωλητής/τρια στην Εταιρία Vestal στην Κω

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΥΛΙ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία Vestal, κορυφαία οντότητα στον τομέα της κατασκευής εξατομικευμένων επίπλων, ξύλινων κουφωμάτων, και ξυλουργικών εργασιών για ξενοδοχεία, πολυτελείς κατοικίες και εμπορικά καταστήματα, αναζητά εξειδικευμένο πωλητή/πωλήτρια για το κατάστημα. Αν είσαι ενθουσιώδης, επαγγελματίας με εμπειρία στον τομέα, και επιθυμείς να ενταχθείς σε μια δυναμική ομάδα, τότε είσαι ο/η ιδανικό/η υποψήφιος/α για εμάς!

**Καθήκοντα - Αρμοδιότητες:**

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων ή υπηρεσιών σε πελάτες
  • Επικοινωνία με πελάτες μέσω τηλεφώνου, email ή απευθείας επαφής
  • Καθοδήγηση πελατών στην εύρεση των καταλληλότερων προϊόντων ή υπηρεσιών για τις ανάγκες τους
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με πελάτες
  • Διαχείριση πελατολογίου και παρακολούθηση των πωλήσεων
  • Ενημέρωση για τις νέες τάσεις στην αγορά και τα προϊόντα του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βελτιωμένες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Δεξιότητες Διαπραγμάτευσης
  • Γνώση του Προϊόντος/Υπηρεσίας
  • Δεξιότητες Οργάνωσης
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Επαγγελματική ευελιξία και επιθυμία για συνεχή επαγγελματική εξέλιξη

Παροχές

  • Υποστήριξη στη μετεγκατάσταση (relocation help) κατόπιν ανάγκης
  • Επαγγελματική εξέλιξη και εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ανώτερο από το αντίστοιχο των αστικών κέντρων
Εάν πληροίς τα προαναφερόμενα προσόντα και θέλεις να ενταχθείς στην ομάδα μας, παρακαλούμε όπως μας στείλεις το βιογραφικό σου σημείωμα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.