Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Υπάλληλοι Διαχείρισης Παραπόνων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Mellon Technologies επιθυμεί να προσλάβει για λογαριασμό πελάτη της στις εγκαταστάσεις του στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας.

Υπαλλήλους Διαχείρισης Παραπόνων

Αρμοδιότητες
  • Καταχώριση εισερχομένων παραπόνων από εξωδικα, τηλεφωνικό κέντρο κλπ
  •  Αποστολή επιστολών παραλαβής παραπόνων και καταχώριση
  •  Διαχείριση παραπόνων: αναζήτηση πληροφοριών από συστήματα και άλλες μονάδες, διασταύρωση και επιβεβαίωση των στοιχείων, σύνταξη απαντητικής επιστολής, έλεγχος της επιστολής και διόρθωση, υπογραφή και αποστολή επιστολής και σχετικές καταχωρίσεις
  •  Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Εκπαίδευσης Οικονομικής Κατεύθυνσης (επιθυμητό)
  •  Πολύ καλή γνώση χρήσης ΗΥ
  •  Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε τομέα διαχείρισης παραπόνων ή εξυπηρέτησης τραπεζικών υπηρεσιών
  •  Δυνατότητα γρήγορης αφομοίωσης οδηγιών και εργασία εντός ομάδας με ατομική στοχοθεσία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερό πρωινό ωράριο
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε χρηματοοικονομικό οργανισμό