Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

My Pet Care Customer Care Agent

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη KALLITHEA | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το My Pet Care είναι μια κορυφαία εταιρεία στον τομέα της παροχής υπηρεσιών φροντίδας και ευεξίας για κατοικίδια. Στοχεύουμε να παρέχουμε υψηλής ποιότητας υποστήριξη και προϊόντα για τα κατοικίδιά σας, ενισχύοντας έτσι την ευτυχία και την υγεία των αγαπημένων σας κατοικιδίων.

Καθήκοντα και Υποχρεώσεις:

  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών μέσω τηλεφώνου, email και chat.
  • Αντιμετώπιση προβλημάτων και ανταπόκριση σε ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας.
  • Επίλυση διαφορών και δυσκολιών που μπορεί να αντιμετωπίζουν οι πελάτες.
  • Καταγραφή και τροφοδότηση πληροφοριών στο σύστημα CRM της εταιρείας.
  • Συνεργασία με άλλα μέλη της ομάδας για τη βελτίωση της εμπειρίας του πελάτη.
  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών που προσφέρει η εταιρεία.
  • DATA ENTRY

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ώρα Απασχόλησης Πρωινή
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, προφορική και γραπτή.
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα πολλαπλών εργασιών και διαχείρισης χρόνου.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και επίλυσης προβλημάτων.
  • Πάθος για τα κατοικίδια και κατανόηση των αναγκών τους.

Παροχές

  • Προοπτική Full Time
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και προαγωγής.
  • Φιλικό και συνεργατικό περιβάλλον εργασίας.
  • Transfer Pass or Fuel Pass
  • Mobile Phone

Αν θέλετε να γίνετε μέρος μιας δυναμικής ομάδας που προσφέρει φροντίδα και αγάπη προς τα κατοικίδια, στείλτε το βιογραφικό σας σήμερα