Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Οδηγός (Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία Tilcon A.E που δραστηριοποιείται στον κλάδο της παραγωγής κουφωμάτων αλουμινίου με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ Ν. Ραιδεστού, ζητεί Οδηγό Φορτηγού με δίπλωμα Γ' κατηγορίας για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης:

  • Ενεργός συμμετοχή στη διαδικασία εκτέλεσης παραγγελιών και φορτοεκφόρτωση εντός της αποθήκης
  • Βοηθός στα συνεργεία τοποθέτησης κουφωμάτων
  • Παραλαβή και έλεγχος εμπορευμάτων από τις αποθήκες της εταιρείας
  • Παράδοση των εμπορευμάτων στις μεταφορικές και στους πελάτες της εταιρείας, καθώς και στο υποκατάστημά μας
  • Μεριμνά για την ορθή χρήση των οχημάτων, τη συντήρηση και επισκευή τους
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Τήρηση των κανόνων ηθικής συμπεριφοράς στον εργασιακό χώρο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ κατηγορίας
  • Χειριστής γερανού
  • Άσκηση καθηκόντων με ομαδικό πνεύμα
  • Όρεξη για εργασία, ευγένεια, υπευθυνότητα και συγκρότηση

Παροχές

Προσφέρονται

  • ικανοποιητικές αποδοχές με πλήρη ασφάλιση
  • εξαήμερη εργασία
  • μόνιμη εργασία