Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2024

Εργάτες παραγωγής / Χειριστές Μηχανών Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Βιομηχανία τροφίμων με πολυετή πορεία στον χώρο, με έδρα στο Μοσχάτο, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Εργάτη / Χειριστή Μηχανών Παραγωγής.

Βασικά καθήκοντα και ευθύνες:
  • Η τροφοδοσία μηχανών παραγωγής με πρώτη ύλη.
  • Ο χειρισμός και ο έλεγχος λειτουργίας των γραμμών παραγωγής.
  • Η εφαρμογή των οδηγιών παραγωγής και η συμπλήρωση των ημερήσιων εγγράφων σχετικά με την παραγωγή.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Εργατικότητα.
  • Συνέπεια.
  • Υπευθυνότητα.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.

Παροχές

  • Παρέχεται εκπαίδευση.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και αμοιβές συζητήσιμες ανάλογες προσόντων.
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Σταθερό ωράριο εργασίας.
  • 5ήμερη εργασία (Δευτέρα με Παρασκευή).
  • 8ωρη πρωινή εργασία (08:00-16:30).