Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΙΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η DOMOΤΕΧΝΙΚΗ Ε.Ε, εταιρεία εξοπλισμού καταστημάτων μαζικής εστίασης και προϊόντων HO.RE.CA. με εμπειρία 21 ετών στο χώρο, αναζητά Υπάλληλο για τη στελέχωση του Τμήματος Πωλήσεων.

Κύρια καθήκοντα:

  • Πώληση προϊόντων της εταιρείας στην περιοχή της Θεσσαλίας
  • Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφιστάμενου
  • Εισπράξεις επί των πωλήσεων
  • Επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
  • Εκπλήρωση στρατιωτικής θητείας (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Δίπλωμα Οδήγησης
Δεξιότητες:
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.