Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Συντηρητής Ηλεκτρολόγος Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Περιγραφή

Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για άμεση πρόσληψη
Συντηρητή Ηλεκτρολόγο Ξενοδοχείου

Αρμοδιότητες

  • Διενεργεί όλες τις διαδικασίες συντήρησης λαμβάνοντας τον απαιτούμενο εξοπλισμό
  • Διεκπεραιώνει επιδιορθώσεις σε δωμάτια, κοινόχρηστους χώρους και κεντρικές εγκαταστάσεις
  • Εντοπίζει σημεία φθοράς και βλαβών και ακολουθεί διαδικασίες για την επιδιόρθωση τους
  • Διασφαλίζει ότι τηρούνται οι τακτικοί έλεγχοι ασφαλείας
  • Πραγματοποιεί καθημερινό προληπτικό έλεγχο σε όλους τους χώρους της ξενοδοχειακής μονάδας
  • Εντοπίζει και ενημερώνει τη διοίκηση για τυχόν βλάβες στο ξενοδοχείο
  • Διατηρεί τον εξοπλισμό που παραλαμβάνει σε άριστη κατάσταση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας
  • Κατασκευαστικές και τεχνικές ικανότητες
  • Γνώσεις σχετικά με κανονισμούς ασφάλειας και υγιεινής
  • Γνώσεις συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Προσαρμοστικότητα και αποτελεσματικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και συνέπεια
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχής εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή