Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2018

Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Web Developer με εμπειρία στην κατασκευή και υποστήριξη ιστοσελίδων και e-shops.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και συντήρηση ιστοσελίδων και e-shop
  • Βασική λειτουργία Server
  • Ανάπτυξη εφαρμογών λογισμικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση WordPress και WooCommerce
  • Καλή γνώση php, css, html, javascript
  • Απαραίτητη η γνώση κάποιου front-end framework (jQuery ||React || Angular || Vue), καθώς και βασικές γνώσεις Server
  • Επιθυμητή η γνώση Ruby On Rails ή ASP.NET
  • Επιθυμητή (αλλά όχι δεσμευτική) η γνώση των λογισμικών της Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop κτλ)
  • Προϋπηρεσία ή portfolio θα αξιολογηθούν αναλόγως
  • Δεν απαιτείται σχετικός τίτλος σπουδών

Ο ιδανικός υποψήφιος είναι επικοινωνιακός, δημιουργικός, χειρίζεται πολύ καλά τουλάχιστον την αγγλική γλώσσα, είναι συνεργάσιμος, μπορεί να λειτουργήσει τόσο αυτόνομα όσο και ως μέλος ομάδας, και μπορεί να αναλάβει πρωτοβουλία όταν χρειαστεί.

Παροχές

  • Φιλικό και μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus απόδοσης και στόχων
  • Εκπαίδευση
  • Έξτρα παροχές