Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/09/2017

Οδηγός (Κωδ.θέσης 722/75259)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

               Οδηγός

Περιγραφή Θέσης

·      Μεταφορά τροφίμων

·      Μεταφορά Α΄υλών

·      Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Επιθυμητά απόφοιτος/ η Λυκείου ή αντίστοιχης τεχνικής σχολής

·      Προϋπηρεσία πέντε (5) ετών σε αντίστοιχη θέση ως οδηγός

·      Διπλώματα Α΄, Β΄, Γ’ κατηγορίας και ΠΕΙ

·      Γνώση ηλεκτρονικού ταχογράφου

·      Κάτοχος ηλεκτρονικού διπλώματος

·      Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμό και διάθεση για εργασία

Παροχές

·      Μισθός βάσει ΕΓΣΣΕ (αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας)

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας