Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/7/2021

Χειριστές Ανυψωτικών Μηχανημάτων (GSE Operators)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ

Η Goldair Handling Α.Ε., ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό, αναζητά Χειριστές Ανυψωτικών Μηχανημάτων (GSE Operators) για τον Αερολιμένα Μυκόνου για εποχική απασχόληση.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:
  • Λειτουργία εφοδίων εξυπηρέτησης αεροσκαφών και τοποθέτηση εξοπλισμού στο εξυπηρετούμενο αεροσκάφος
  • Μεταφορά αποσκευών, εμπορευμάτων και ταχυδρομείου σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας εντός προκαθορισμένου χρόνου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση
  • Επιθυμητή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα Χειριστή Ανυψωτικών Μηχανημάτων 2ης, 4ης & 6ης

Παροχές

  • Διαμονή
  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανάπτυξης σε πολυεθνικό περιβάλλον εργασίας