Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής Καταστήματος Εστίασης

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα εστίασης στο κέντρο της Αθήνας ζητά Πωλητή /τρια για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών και πρόταση προϊόντων σύμφωνα με αυτές
  • Διασφάλιση της πληρότητα και της εικόνας των προϊόντων προς πώληση
  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές
  • Φροντίδα τήρησης κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους του πωλητήριου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος

Επιθυμητά προσόντα

  • Πνεύμα συνεργασίας και συναδελφικότητας
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει
  • Μισθό 1050  και ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.