Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Εργάτες Διαχωρισμού Αποσκευών | Sorting Loaders

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Περιγραφή

Σου αρέσει η συνεργασία και το ομαδικό πνεύμα εργασίας;

O σωστός διαχωρισμός και προώθηση των αποσκευών απαιτούν άτομα με υπευθυνότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και σεβασμό στους κανόνες ασφαλείας.

Έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Εργάτες Διαχωρισμού Αποσκευών | Sorting Loaders για το Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος".

Οι αρμοδιότητες σου:
  • Διαχωρισμός των αποσκευών με ηλεκτρονικά μέσα και φόρτωση/εκφόρτωση σε καρότσι της αντίστοιχης πτήσης
  • Συνεργασία με τους χειριστές των ανυψωτικών μηχανημάτων για την μεταφορά των αποσκευών στο αεροσκάφος

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση

Οι παροχές μας:

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή μετακίνησης
  • Ένσημα βαρέα
  • Προσφορές και Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενα καταστήματα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.