Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2024

Senior ERP Application Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Αμβροσιάδης ΑΒΕΕ ζητά να προσλάβει στέλεχος υποστήριξης εφαρμογών Business ERP για την ενίσχυση του τμήματος πληροφορικής και ψηφιακού μετασχηματισμού.

Γενικές πληροφορίες:
  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Έδρα Κατερίνη

Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση ERP
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη του ERP

Προϋποθέσεις:

  • Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Οι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τα απαραίτητα προσόντα που αναφέρονται στην αγγελία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο από ΑΕΙ / ΤΕΙ σχολής Πληροφορικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Γνώσεις Εμπορικής και Οικονομικής διαχείρισης
  • Εργασιακή εμπειρία στη διαχείριση έργων μηχανογράφησης τουλάχιστον 3 έτη
  • Κατανόηση των επιχειρηματικών διαδικασιών και σχεδιασμός βέλτιστων μηχανογραφικών λύσεων.
  • Εμπειρία σε ERP Customization
  • Γνώση βάσης δεδομένων MS-SQL
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση του SoftOne ERP και προηγούμενη εμπειρία
Επιθυμητά προσόντα:
  • Γνώση του Pylon HRM και προηγούμενη εμπειρία
  • Γνώσεις διαχείρισης WMS
  • Γνώσεις σύνταξης Java Script
  • Γνώσεις Λογιστικής διαχείρισης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον, σύγχρονο και φιλικό
  • Διαρκής εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
  • Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης