Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Υπεύθυνος - Β' Υπεύθυνος καταστήματος

Εστίαση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία 24shopen που δραστηριοποιείται στον χώρο του λιανικού εμπορίου και της εστίασης αναζητά για τα καταστήματα της βοηθό υπευθύνου βάρδιας με δυνατότητες εξέλιξης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων
  • Παραλαβή και διαχείριση εμπορευμάτων.
  • Υψηλού επιπέδου επαγγελματική εξυπηρέτηση πελατών
  • Έλεγχος παραγωγικότητας και απόδοσης του προσωπικού
  • Διασφάλιση των επιθυμητών επιπέδων καθαριότητας στις εγκαταστάσεις του καταστήματος
  • Καθήκοντα Ταμία
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος

Παροχές

  • 800-1000€ + bonus ανάλογα την επίτευξη στόχων και τζίρου
  • Ασφάλιση και σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εκπαίδευση
  • Σταθερό και Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Έκπτωση στα προϊόντα μας - Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση από έμπειρα στελέχη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.