Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Ζαχαροπλάστες

Εστίαση

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εκ μέρους πελάτη μας, ενός εκ των μεγαλύτερων και πιο δημοφιλών ομίλων εστίασης και catering με εξειδικευμένα προϊόντα αναζητούμε να προσλάβουμε Zαχαροπλάστη.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Παραγωγή άρτων και γλυκών
  • Επεξεργασία και επιμέλεια τροφίμων
  • Προετοιμασία πρώτων υλών και χώρου εργασίας
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για βέλτιστα αποτελέσματα
  • Συμμόρφωση με τα πρότυπα υγιεινής και καθαριότητας της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις και προσόντα:
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Όρεξη και μεράκι για εργασία
  • Φιλική και ευδιάθετη προσωπικότητα
  • Γνώσεις γλυκών και άρτων

Παροχές

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (αναλόγως πείρας και προσόντων)
  • Μόνο πρωινά ωράρια
  • Διαμονή κοντά από το χώρο εργασία σε προσωπικό δωμάτιο
  • Bonus
  • Φαγητό εν ώρα εργασίας
  • Πληρωμένες υπερωρίες
  • Πληρωμένη άδεια
  • Εκπτώσεις στα εστιατόρια του ομίλου
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευκαιρίες για συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και σεβασμός στην προσωπικότητα και το χαρακτήρα κάθε εργαζόμενου

Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο/ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.