Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης και Διανομής

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη CITY GATE | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητείται υπάλληλος στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης / διανομής σε εταιρεία χονδρικού εμπορίου χαρτικών - απορρυπαντικών στο κέντρο της Θεσσαλονίκης (Περιοχή City Gate).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Μισθός ανταγωνιστικός.

Αρμοδιότητες:

  • Τεχνική υποστήριξη συσκευών χαρτικών προϊόντων και επαγγελματικών πλυντηρίων πιάτων
  • Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων
  • Φόρτωση - Διανομή προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Υπευθυνότητα
  • Τοποθέτηση δοσομετρικών συσκευών πλυντηρίων πιάτων
  • Επιθυμητές γνώσεις τοποθέτησης και συντήρησης επαγγελματικών πλυντηρίων πιάτων
  • Δίπλωμα οδήγησης Α΄ & Β’ κατηγορίας
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (όχι απαραίτητη)

Παροχές

  • Μέσο μεταφοράς
  • Εξοπλισμός
  • Δυνατότητα bonus

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.