Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/03/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η CARAMONDANI HELLAS, εμπορική εταιρεία με έδρα τα Μελίσσια Αττικής και με αντικείμενο το εμπόριο υλικών για ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις, ζητεί Αποθηκάριο.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Παραλαβή, φορτοεκφόρτωση και έλεγχος εμπορευμάτων
  • Ενδοδιακινήσεις εμπορευμάτων και ανεφοδιασμός
  • Oργάνωση προϊόντων στον χώρο της αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, αποθήκευση)
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή από πελάτες
  • Τακτική διενέργεια φυσικών απογραφών
  • Παρακολούθηση – αναπλήρωση των αποθεμάτων
  • Διασφάλιση καθαριότητας και ασφάλειας της αποθήκης και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου

Απαραίτητα Προσόντα

Τι αναζητούμε;

  • Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα στη λήψη και την εκτέλεση παραγγελιών
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (Windows, MS Office, γνώση εφαρμογών ERP θα συνεκτιμηθεί)
  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας, γνώση αγγλικών θα συνεκτιμηθεί
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου, αδεια χειριστή κλαρκ θα συνεκτιμηθεί
  • Οργανωτικές δεξιότητες, αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και τήρηση προθεσμιών

Παροχές

Τι προσφέρουμε;

  • Aνταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Eκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Ομαδική Ασφάλεια ζωής και υγείας