Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/7/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης σε μικροβιολογικό εργαστήριο στο Μοσχάτο Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση της υποδοχής του ιατρείου συμπεριλαμβανομένης της διαχείρισης τηλεφωνημάτων, διαμοιρασμό μηνυμάτων στο υπόλοιπο προσωπικό του εργαστηρίου και αποστολής email
  • Αρχειοθέτηση και δημιουργία αντίτυπων
  • Εξυπηρέτηση ασθενών και ενημέρωση των φακέλων τους
  • Υποστήριξη και βοήθεια στο υπόλοιπο προσωπικό του εργαστηρίου στα καθημερινά καθήκοντα
  • Διαχείριση πληρωμών από ασθενείς
  • Αναπλήρωση της γραφικής ύλης του εργαστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ (συναφούς κλάδου)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο της υγείας
  • Καλή Γνώση χειρισμού Η/Υ (Microsoft Office, Laboratory Information System και Windows 10)
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενα ωράρια
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση
  • Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων με διακριτικό τρόπο

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας