Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ΛΙΒΑΡΔΑΣ ΑΕ, εισαγωγική και εμπορική εταιρία με 40ετή δραστηριοποίηση στο χώρο του χονδρικού εμπορίου διαφημιστικών ειδών και ενδυμάτων, αναζητεί ΓΡΑΦΙΣΤΑ με σκοπό να συμβάλλει στην διαμόρφωση και ανάπτυξη της εταιρικής εικόνας και ταυτότητας.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία Digital Banners & Catalogues, Newsletters, Social Media Graphics
  • Δημιουργία Διαφημιστικού υλικού Print, Catalogues, Corporate Identity Material, Flyers, Posters, Roll Ups
  • Product Photo & Editing
  • Σχεδιασμός υλικού εταιρικής ταυτότητας και επικοινωνίας
  • Προσαρμογή του Design στη στρατηγική της εταιρίας
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό Web Interfaces
  • Συνεργασία με εσωτερικούς - εξωτερικούς συνεργάτες για την άρτια υλοποίηση των διαφημιστικών καμπανιών

Απαραίτητα Προσόντα

Βασικές Γνώσεις:
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop
  • Adobe InDesign
  • Βασικές Αρχές Print Design
Extra Γνώσεις που θα εκτιμηθούν:
  • Φωτογραφία
  • Δημιουργία και επεξεργασία video
  • Γνώση Adobe Premiere ή After Effects

Παροχές

• Ικανοποιητικές οικονομικές απολαβές
• Bonus επίτευξης στόχων
• Ιδιωτική ασφάλιση ζωής και υγείας
• Εργασία σε αντικείμενο φύσει δημιουργικό, δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.