Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2022

Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία MAXI A.B.E.E. αποτελεί ηγέτιδα δύναμη στην παραγωγή και επεξεργασία χάρτου. Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας, συνεχίζουμε την υγιή και αειφόρο ανάπτυξη ποιοτικών προϊόντων, επενδύοντας σε ένα άρτια καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό και σε μηχανολογικό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας.

Περιγραφή Αγγελίας
Στο πλαίσιο επέκτασης της εταιρίας ζητείται Χειριστής Picker για τη διασφάλιση της άρτιας και συνεχούς λειτουργίας του Υποκαταστήματος Αθηνών, με 6μηνη σύμβαση εργασίας.

Αρμοδιότητες

  • Εκτέλεση παραγγελιών με βάση το πλάνο δρομολογίων
  • Παραλαβή και εκφόρτωση των εμπορευμάτων και τοποθέτηση αυτών στον αντίστοιχο χώρο της αποθήκης
  • Έλεγχος και φροντίδα για την καθαριότητα της αποθήκης, την τακτοποίηση χώρων, την συντήρηση εξοπλισμού και μηχανήματων (παλετοφόρα)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση