Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2022

Τεχνικός Η/Υ & εκτυπωτικών μηχανημάτων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΓΚΥΖΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Eισαγωγική εμπορική εταιρεία εκτυπωτικών μηχανημάτων, Η/Υ και αναλωσίμων με έδρα την Αθήνα, αναζητά για τα Κεντρικά Γραφεία της στο Γκύζι Τεχνικό σύμβουλο Η/Υ & εκτυπωτικών μηχανημάτων.

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών -Τεχνικές συμβουλές
  • Εγκατάσταση μηχανημάτων
  • Σέρβις μηχανημάτων
  • Υποστηρικτικές εργασίες γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τεχνικές γνώσεις Η/Υ & Εκτυπωτικών μηχανημάτων
  • Εργασιακή εμπειρία σε ηλεκτρονικό κατάστημα (επιθυμητή)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office & ERP Systems)
  • Επαγγελματισμός, δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμητή γνώση ERP Softone
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Παροχές

Παρέχεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης σε ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.