Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2018

Πωλητές/τριες Καταστήματος- Energy Advisors (Αθήνα και Πάτρα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης

  • Ενημέρωση πελατών για τις υπηρεσίες της εταιρείας εντός συνεργαζόμενων καταστημάτων μεγάλου τηλεπικοινωνιακού παρόχου
  • Διαχείριση συμφωνιών και ενημέρωση των ηλεκτρονικών αρχείων πελατών
  • Πωλήσεις εντός καταστήματος με πλάνο μηνιαίου στόχου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε κατάστημα λιανικής πώλησης υπηρεσιών (ιδανικά σε υπηρεσίες κινητής/σταθερής τηλεφωνίας ή ενέργειας)
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών του MS-Office
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Έφεση στη διαχείριση πελατών, παραπόνων και αντιρρήσεων

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Tablet