Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Γραφίστας

Κατηγορία: Δημιουργικό Τμήμα - Γραφίστες - Διακόσμηση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΕΥΟΣΜΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Γραφίστας από εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο του λιανικού εμπορίου με έδρα στη δυτική Θεσσαλονίκη.

Θέση πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:
  • Καθημερινή δημιουργία περιεχομένου για social media
  • Ρετουσάρισμα φωτογραφιών
  • Δημιουργία εντύπων, αφισών, γραφιστικών εφαρμογών
  • Μερική διαχείριση του e-shop (θα εκπαιδευτεί από εμάς)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία
  • Άριστη Γνώση Photoshop
  • Άριστη Γνώση Illustrator
  • Άριστη Γνώση Indesign
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση επεξεργασίας βίντεο
  • Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με portfolio.
Η επιλογή θα γίνει βάσει προσόντων και μετά από προσωπική συνέντευξη των ενδιαφερομένων