Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2020

Ταμίες Καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας λιανικού εμπορίου τροφίμων, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση των Ταμίων για καταστήματα της εταιρείας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Απασχόληση : Δευτέρα-Κυριακή, πενθήμερη απασχόληση

Ωράριο: 8ωρη απασχόληση (εναλλαγή βαρδιών από τις 07:00-22.00)

Τοποθεσία : Super market αλυσίδας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα θέσης
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρηματικές συναλλαγές
  • Συναλλαγές με πιστωτικές κάρτες

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ
  • Απόφοιτοι Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης
  • Ευελιξία στις μετακινήσεις (ιδανικά κάτοχος προσωπικού μέσου μεταφοράς)
  • Άνεση στην επικοινωνία, υπομονή, ευγένεια
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Σοβαρότητα

Παροχές

  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο πολυεθνικό περιβάλλον