Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/5/2023

Lounge agent

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Έχεις ταλέντο στην εξυπηρέτηση πελατών;
Θέλεις να δουλέψεις σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον;
Έχεις στόχο να εργαστείς σε μία μεγάλη εταιρεία και να εξελιχθείς σε αυτήν;

Αν η υπευθυνότητα, η σωστή διαχείριση χρόνου, η ευγένεια και το χαμόγελο είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Lounge Agents για τον Αερολιμένα Μυκόνου.

Οι αρμοδιότητες σου:
  • Υποδοχή, καλωσόρισμα και καταγραφή επιβατών
  • Διασφάλιση έγκαιρης επιβίβασης επισκεπτών του Lounge μέσω αναγγελιών
  • Απογραφή των προμηθειών
  • Σύνταξη και αποστολή παραγγελιών στους προμηθευτές
  • Παρακολούθηση εισερχόμενης αλληλογραφίας (Emails)
  • Ημερήσια αναφορά (reporting) στην Υπεύθυνη του Lounge
  • Χρεώσεις υπηρεσιών και έκδοση αποδείξεων
  • Παροχή υπηρεσιών «Our Gold Services»

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο αγγλικών επιπέδου Β2 (First Certificate in English ή ισοδύναμο)
  • Επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών
  • Εξοικείωση με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο απασχόλησης
  • Διαμονή
  • Παροχή μετακίνησης
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχές και εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες