Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/06/2020

Υπάλληλος Back Office (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας παροχής υπηρεσιών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση και προετοιμασία θεματικών ενοτήτων
• Έλεγχος νομοθεσίας και καταγραφή τροποποιήσεων
• Ενημέρωση πελατών
• Οργάνωση γραφείου
• Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΤΕΙ/ ΑΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης
• Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
• Ένα (1) έτος επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ευστροφία, αντίληψη και δημιουργική σκέψη
• Αναλυτικές και οργανωτικές ικανότητες
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας