Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/5/2020

Υπεύθυνος Εμπορικού Τμήματος

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Υπεύθυνος Εμπορικού Τμήματος - Πωλητής Β2Β  στον ταξιδιωτικό οδηγό greece4seasons.com με έδρα την Αθήνα και περιοχή ευθύνης τη Νότια Ελλάδα.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη του εμπορικού τμήματος
  • Επικοινωνία,εύρεση και διαχείριση πελατών μέσω πολλαπλών μέσων (e-mail, τηλέφωνο)
  • Σύνταξη προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Marketing ή σε συναφή αντικείμενα
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-4 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική και εμπορική προσέγγιση
  • Προσανατολισμός στον στόχο και στο αποτέλεσμα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαπραγμάτευσης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης