Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Ζωοδυναμική EΠΕ αναζητά Αποθηκάριο για τη διαχείριση της αποθήκης και την προετοιμασία παραγγελιών.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Συλλογή και προετοιμασία παραγγελιών
  • Καθημερινή οργάνωση της αποθήκης
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη
  • Καταγραφή stock αποθήκης όποτε ζητείται
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πρόθυμος, εργατικός, συνεπής, συνεργάσιμος
  • Επιθυμητή  γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Γνώση του εμπορικού προγράμματος Softone θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον και εργασιακή ασφάλεια

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.