Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2020

Διαχειριστής E-Shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Διαχειριστής E-Shop από εταιρεία που εξειδικεύεται στο λιανικό και χονδρικό εμπόριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση προϊόντων
  • Διαχείριση αναγκών του e-shop (παραγγελίες, ενημερώσεις, κ.α.), του server (ενημερώσεις, βελτιστοποίηση) καθώς επίσης και την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση διαχείριση Wordpress & Woocommerce
  • Καλή γνώση web τεχνολογιών (HTML, CSS, PHP, Javascript)
  • Γνώσεις σε διαχείριση server (Plesk)
  • Ομαδικό πνεύμα και φιλική εξυπηρέτηση