Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

Υπάλληλος Υποδοχής Συνεργείου BMW - Mini (Automotive Service Greeter)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών, στο πλαίσιο της ενίσχυσης του τμήματος Service, στο κατάστημα της BMW - Mini Θεσσαλονίκης αναζητά υπάλληλο για την υποδοχή και το καλωσόρισμα του πελάτη στο χώρο του συνεργείου.

Οι κύριες αρμοδιότητες είναι να:

  • Καλωσορίζει κάθε πελάτη με σεβασμό και χαμόγελο
  • Επιλύει τυχόν απορίες κάθε πελάτη και να τον κατευθύνει στην κατάλληλη τοποθεσία
  • Ελέγχει τη ροή κυκλοφορίας των οχημάτων
  • Καταγράφει τα στοιχεία των πελατών διευκρινίζοντας αν έχουν ήδη προγραμματισμένο ραντεβού

Απαραίτητα Προσόντα

Τι χρειαζόμαστε από εσάς:

  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης β’ κατηγορίας με ελάχιστη εμπειρία 3 ετών
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα

Παροχές

Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης