Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/09/2023

Εξωτερικούς Πωλητές πλήρους απασχόλησης στο Τμήμα των πωλήσεων εμπορικών εφαρμογών ERP

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία Semantic Software (www.semantic.gr και www.emblem.gr ) μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες ανάπτυξης Business Software στην Βόρεια Ελλάδα, ζητεί:
Εξωτερικούς Πωλητές πλήρους απασχόλησης στο Τμήμα των πωλήσεων εμπορικών εφαρμογών ERP.
Οι συγκεκριμένες θέσεις αφορούν επισκέψεις σε υφιστάμενους και νέους πελάτες - μεταπωλητές με σκοπό την διατήρησή τους, τη βελτίωση του customer experience και την ενημέρωση & προώθηση νέων προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας Semantic Software.

Οι κύριες αρμοδιότητες θα είναι:

• Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών.
• Ενίσχυση της πιστότητας του πελατολογίου.
• Εντοπισμός και κατανόηση των αναγκών των πελατών
• Διασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απολυτήριο ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ
• Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες & πελατοκεντρική αντίληψη
• Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας
• Γνώση αγγλικών
• Κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου
• Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows

• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
• Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
• Θέληση για μάθηση & διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες

Παροχές

• Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Ανταγωνιστικές αποδοχές βάσει προσόντων
• Προοπτικές εξέλιξης
• Αυτοκίνητο, Κινητό
• Προμήθειες επί των πωλήσεων